Čau,

Upřímně, o tomhle jsem přemýšlel dost dlouhou dobu a sám jsem nevěděl, jak začít psát svůj vlastní blog. Kdo dneska nemá blog/vlog, jakoby nežil. Říkám to správně? Nemám ambice stát se blogerem, ale rád bych sdílel zajímavé myšlenky, tipy a mou cestu hrou zvanou život. I kdyby mé příspěvky měly oslovit pouze jednoho člověka, budu to sám považovat za úspěšný projekt a za mission accomplished. Pokud mé příspěvky poradí, inspirují, motivují nebo jenom pobaví kohokoliv, budu absolutně spokojený!

Proč? Myslím si, že pokud to člověk cítí, měl by to udělat, a to platí ve všem – sport, podnikání, práce, škola, vztahy… Byť nejsem extra dobrý češtinář, ani gramatik a už vůbec ne dramatik, myslím, že je čas konečně začít.

První příspěvek na blogu www.cernovsky.cz - život je o tom začít a tak jsem sám začal něco, co jsem dlouho chtěl, svůj vlastní blog. Tento blog je primárně o mém vlastním životě, o denních příhodách, ale ty se samozřejmě prolínají s několika tématy, které jsou pro mě nejdůležitější. Témata jako je třeba marketing, business, sport, produktivita a mezilidské vztahy. Budu vám přinášet příspěvky na denní bázi. Neváhejte mě kontaktovat, rád vám odpovím na vaše otázky.
TENTO BLOG JE o TÉMATECH, KTERÁ MĚ BAVÍ – MARKETING, BUSINESS, PRODUKTIVITA, MEZILIDSKÉ VZTAHY, životní prostředí, SPORT, ALE TAKÉ JAK ZAČÍT A NEČEKAT než bude pozdě

Už dlouho vím, o čem chci psát, ale chyběl mi ten finální krok, krok začít. Krok, který je ve dnešní společnosti tolik opomíjen, a přitom se jedná o fundamentální součást všeho, co v životě děláme. Můžeme přečíst 1 000 knížek o tom, jak se správně chovat, jak se správně stravovat, jak správně cvičit, na co nezapomenout v začátcích podnikání, jak si udržet dlouhotrvající kvalitní vztah se svými přáteli a rodinou – ale všechno má jednu zásadní trhlinu. A tou jsme my lidi. Konkrétní název pro tu trhlinu by mohl být třeba lenost. Ta věc, která nám dovolí nabyté znalosti nepoužít. Ta věc, díky které stejně v pátek večer zajdeme na 7 kousků a navrch toho všeho dáme ranní véču v mekáči. Víme, co máme dělat, ale stejně to pořád děláme “postaru”.

Třeba i o tom bude můj vlastní blog.


Pokud si se na tenhle příspěvek dostal, ale nevíš, kdo jsem, nechal jsem o sobě napsat několik vět od mých 5 nejbližších. Můj příběh z pohledu mých blízkých najdeš tady. Pokud by tě zajímalo, jakými hodnotami se řídím, ty najdeš vypsané zde.

Tak na zdraví!

Sledovat mou cestu můžeš na Instagramu, LinkedInu nebo mi napiš na Messengeru.

Mějte fajn den!

Jo a pokud nevíte, kdo jsem, více se dozvíte na stránce Můj příběh, mé hodnoty naleznete na stránce Mé hodnoty a mé služby najdete zde. Tak zase někdy příště!