Marketing

Jsem rád, že jste narazili i na můj blog. Co tady najdete? Občas i mimo práce s klienty píšu. Píšu o marketingu, o produktivitě, businessu, seberozvoji a tak. Snad se vám něco bude líbit. A kdyby jo, klidně písněte (moc mě to potěší) nebo článek nasdílejte na svoje socky (to mě potěší ještě víc!). Tak enjoy!

Konec roku je za rohem a štědrovečerní hody za námi. Ideální čas připomenout si ty nejlepší světové vánoční reklamy roku 2020.

Amazon

Amazon umí dobře prodat emoce…

Coca-Cola

Coca-Cola a jejich silný emoční příběh

IKEA – The Christmas food waste

IKEA reklama zaměřená na plýtvání s potravinami o Vánocích

Další zajímavé kampaně od českých hypermarketů, telefonních operátorů, největších e-shopů a Plzeňského Prazdroje najdete zde.

2 bonusové reklamy, které sklidily obrovský úspěch na internetu

DocMorris

Jedna z nejoblíbenějších reklam Vánoc roku 2020

NOS – telekomunikační společnost

Pandemie koronaviru uchopená z jiného úhlu

Závěr

Chybí vám tady nějaká reklama? Určitě neváhejte a zašlete mi ji, třeba na mail: tomas@cernovsky.cz, rád ji doplním. 🙂

Denně sdílím hodnotné tipy z marketingu na svůj LinkedIn profil. Na Instagramu najdete střípky z mého osobního života, tak kdyby se vám stýskalo, můžete mrknout i tam.

Mějte fajn den!

Jo a pokud nevíte, kdo jsem, více se dozvíte na stránce Můj příběh, mé hodnoty naleznete na stránce Mé hodnoty a mé služby najdete zde. Tak zase někdy příště!

Zdroje

https://www.mediaguru.cz/clanky/2020/12/ochutnavka-z-letosni-svetove-vanocni-reklamy/

https://www.mediaguru.cz/clanky/2020/12/galerie-letosni-ceske-vanocni-kampane/

https://www.focus-age.cz/m-journal/aktuality/dedecek-posilujici-s-kettlebellem-se-postaral-o-jednu-z-nejdojemnejsich-reklam-letosniho-roku__s288x15648.html

https://www.focus-age.cz/m-journal/aktuality/dojemna-vanocni-reklama-z-portugalska-se-dotyka-odlouceni-senioru__s288x15623.html