Reference na mou práci 10+ | Tomáš Černovský

REFERENCE

Zde najdete reference na mou práci v rámci online reklamy. Reference jsou od mých klientů, se kterými jsem pracoval na správě reklamních kampaní na sociálních médiích, správě samotných profilů na sociálních médiích, e-mail marketingu, PPC kampaních, nebo jsem vytvářeli strategie a konzultovali jaké by měly být další kroky a zdali reklamu dělají správně.

REFERENCE MÝCH KLIENTŮ A SPOLUPRACOVNÍKŮ

Tomáš je velmi spolehlivý, poctivý dříč, který se dobře orientuje v současných marketingových trendech a dokáže je přetavit ve skutečné obchodní výsledky (to je ze všeho nejdůležitější). Bez ohledu na typ produktu či služby, které jsme spolu řešili, vždy dokáže flexibilně reagovat na potřeby klienta i nejrůznější výzvy z trhu, kterým značka čelí. Prostě se s ním dobře pracuje (a to je ta druhá nejdůležitější věc).“

Tomáš Preněk, 33 let, Praha

Strategy Director, founder, Isobar Czech Republic, DMB Czech Republic

Tomáš se některým našim klientům stará o komunikaci na sociálních sítích. Mám ve zvyku každého našeho dodavatele nechat vysvětlovat a obhajovat své návrhy a postupy, a na Tomášovi oceňuji, že se k mým připomínkám vždy staví profesionálně a konstruktivně. Zároveň vím, že na čem se domluvíme, to skutečně bude fungovat – a to je v našem komplexním oboru k nezaplacení.

Matěj Mrázek, 32 let, Praha

Zakladatel, projektový manažer, webtown.cz

Od prvního telefonátu s Tomášem jsem věděl, že jsem na správné adrese. Ono se vždycky pozná, když se věci dělaj srdcem. Tomáši, děkuju, že se o mě na té síti tak hezky staráte. Váš na furt Filip

Filip Čapka, 46 let, Praha

Herec, TV seriál Ulice, Polopatě, a další

Pana Černovského jsme oslovili na základě referencí pro pomoc s nastavením kampaní na sociálních sítích a Google Ads pro náš nový projekt.


Velmi vítáme jednání na rovinu a hledání nových řešení. Oceňujeme především pravidelný a podrobný reporting výsledků kampaní, dodržování termínů, profesionalitu a pomoc při plánování dalších strategií. Jsme rádi, že jsme našli spolehlivého člověka, o kterého se můžeme opřít.

Veronika Svobodová, Praha

Marketingová koordinátorka, Hypergroup.cz, (Onlineroušky, Ecorevolution)

Tomáše můžu jedině doporučit. Potřeboval jsem nutně nastavit několik zásadních věcí v našem reklamním účtu a připravit pro kampaně. S Tomášem jsme si nejprve zavolali, kde se vyptal na vše potřebné – cíle, jaké kampaně budeme používat a k čemu, atd. a následně se pustil do práce. Vše bylo rychlé, přehledné a přesně dle zadání. Mohu jedině doporučit.

Kamil Prouza, 28 let, Praha

Zakladatel, majitel, folikuli.cz

Na Tomáše jsem narazila náhodně přes inzerát na FB, když jsem sháněla odborníka na náš web a už podle našeho prvního společného telefonátu jsem věděla, že jsem vybrala správně.

Tomáš je opravdový profesionál s lidským přístupem, který se umí na problémy dívat komplexně a umí je velice efektivně a rychle řešit. Spolupracovali jsme s ním na mnoha projektech a všechny dopadly na výbornou. Za nás opravdu maximální spokojenost a můžeme Toma jen doporučit!

Klára Severová, 29 let, Praha

Marketingová manažerka, chessinart.com

Tomáš je profesionál ve svém oboru. Nastavil reklamní kampaně, vyhodnocovali jsme výsledky a stále hledali nejlepší možná řešení. Spolupráce si cením a rozhodně doporučuji.

Martin Bílek, 26 let, Praha

Co-founder, Tattoos on Clothes

Potřeboval jsem pomoct s nastavením kampaní na Facebooku, což pro Tomáše nebyl problém. Spolupráce byla příjemná. Tomáš v krátkém čase splnil všechny naše požadavky. Mohu ho jen doporučit.

Jan Kotek, 32 let, Bratislava

Zakladatel, CEO, altermedic.sk

Tomáš je můj dlouholetý známý, když jsme se rozhodovali komu svěříme realizaci celého webu, byl první v řadě. S Tomášem jsme spokojeni, jeho znalosti nejen tvorby webu ale také celého online prostředí nás posouvají průběžně dál a dál. Díky jeho znalostem jsme tam, kde jsme, protože ne každý dokáže skloubit tolik dovedností.

David Podrábský, 28 let, Praha

Co-founder, živnostník, frieco.org

Pořádala jsem 1. Pohádkový les a oslovila Tomáše Černovského ohledně spolupráce v rámci propagace akce, na kterou nám nakonec přišlo přes 6000 návštěvníků.

Jeho profesionální a zároveň lidský přístup mě tak nadchnul, že s ním chci momentálně navázat dlouhodobou spolupráci i na další projekty.

Michaela Žiaková, 31 let, Praha, Liberec

Marketingová koordinátorka, hud.cz

Komunikace, promptnost (řešili jsme tvorbu webu víceméně ze dne na den), efektivní způsob řešení individuálních požadavků, pomoc s tvorbou marketingových plánů pro sociální sítě, to jsou jen střípky spolupráce s Tomášem. Absolutní spolehlivost a profesionalitu posunul na úroveň “standard”. Je to naše druhá společná spolupráce a určitě nebude poslední!

Pavel Kosť, 36 let, Praha

CEO, co-founder, collo.cz

Na Tomáše jsme narazili čistě náhodou, když jsme hledali externí pomoc, která by nám pomáhala spravovat sociální sítě, především nastavování výkonostních reklam a jejich vyhodnocování.

Spolupráce trvá už několik měsíců a nemůžeme si stěžovat. Tomáš je velmi pečlivý, zodpovědný, kreativní a nápomocný. Věnuje čas klientovi, pořádá pravidelné video cally, kde probíráme dosavadní spolupráci a hledáme možnosti ke zlepšení. My jsme poměrně náročný klient, hlavně co se plánování týče, takže děláme hodně ad hoc věcí a Tomáš je nám v tomto velkou oporou.

Je velmi efektivní a přizpůsovivý, ať už se jedná o jakékoliv zadání. Orientuje se v oboru a sleduje trendy, které rád s klientem probírá a případně pak i aplikuje. Díky Vám Tomáši, se nám daří na Facebooku komunikovat efektivně a lépe než kdy dříve.

Katarína Zubová, 31 let, Praha

Marketing Specialist, Arval CZ s.r.o.

Tomáše doporučuji. Základními přednostmi jsou rychlé jednání, moderní pojetí, dobré a věcné nápady. Dokáže dobře analyzovat situaci, naslouchá názorům klienta. V neposlední řadě je napojen na kolegy, kteří dokáží přispět k dalšímu zkvalitnění služeb.

Ondřej Klika, 31 let, Praha

Zakladatel, majitel, klikadent.cz

Jsem strašně ráda, že se mi podařilo najít takhle šikovného partnera na nastavení reklamy. Líbí se mi Vaše operativní reakce, praktické zkušenosti a schopnost vysvětlení každého kroku. Jste první, po kom není potřeba denně kontrolovat průběh a výsledky reklamy, vždy poradíte a přijděte s nápadem, což je k nezaplacení.

Anna Kononova, Praha

Marketingová koordinátorka, aetherclinic.com

S Tomášem Černovským, jsem se potkal díky mému dobrému kamarádovi z hokeje, poptával jsem někoho rychlého s kvalitně odvedenou prací. S Tomášem jsem si dali první schůzku, kde jsem mu nastínil své požadavky ohledně marketingu na soc.sítích a vytvoření šablonovaného webu. Hned mě pochopil a naladil se na mojí vlnu, což u spolupráce semnou je velmi důležité. S výsledkem jeho práce jsem velmi spokojen, byl jsem překvapen, s jakou efektivitou a myšlením k tomu přistupuje. Jakmile mi něco nesedělo, zavolal jsem dali jsme o tom řeč a večer, popřípadě další den bylo vše, tak jak jsem si představoval a požadoval po Tomášovi.

Pokud hledáte někoho schopného, komunikativního, pohodového a hlavně vyškoleného v marketingu, tak je to právě Tomáš.

Matyáš Hradil, 24 let, Praha

Majitel stavební společnosti, ri-interier.cz

Poté co se objevil poněkud větší zádrhel mi Tomáš pomohl restartovat a znovu správně nastavit reklamní kampaně na Facebooku. Reagoval pružně a vše bylo vyřešeno rychle. Určitě s ním budu spolupracovat i nadále a mohu jeho služby doporučit i ostatním e-shopařům a podnikatelům.

Filip Kudláček, 28 let, Pardubice

Zakladatel, majitel, autoplusmoto.cz

S Tomem spolupracuji, už více jak rok. Od samého začátku jsem se spoluprácí naprosto spokojený. Nikdy jsem necítil žádný tlak, co se týká vnucování názoru nebo prodeje nějaké služby. Vždy byla na prvním místě rada, konzultace a hledání řešení na mé problémy. Čeho si také velice cením je, že vše bylo vždy dodrženo a uděláno tak, jak se řeklo.“

Daniel Cidlinský, 27 let, Liberec, Praha

Founder, živnostník, pojistenidoma.cz

Pro svoje projekty jsem hledal někoho kdo mi komplexně poradí s kampaněmi v online sféře, bude je analyzovat a diskutovat potřeby jednotlivách projektu, k tomu efektivně optimalizovat náklady na kampně. Moje projekty jsou promovány po celém světě a jsem rád že mi je v tomto p. Černovský velkou oporou www.chessinart.com, www.stable-ski.com

David Rubek, 39 let, Praha

Zakladatel, CEO, dr-abe.cz

S Tomášem již delší dobu spolupracujeme na přípravě reklamních kampaní na Facebooku. Za tu dobu jsme neměli při vzájemné komunikaci žádný problém. Tomáš je spolehlivý a profesionální spolupracovník. Kromě přípravy kampaní připravuje i jejich kvalitní a jasné analýzy. Spolupráci s ním můžeme jenom doporučit.

Marie Horňáková, Praha

Marketing Manager, Naviga4, 3Dees Industries